7 аргументів щоб стати вегетаріанцем

Ви скажете, чому я повинна відмовитися від прекрасних котлет і обожнюваного шашлику? Для цього є безліч причин і більшість з них мають відношення до здоров’я: ваше здоров’я, здоров’я планети, здоровий глузд і здоровий, економний бюджет.

Я не вважаю себе войовничої або “напористою” вегетаріанкою, я просто віддаю перевагу здоровий спосіб життя і завжди знаходжу привід, щоб зайвий раз нагадати людям, скільки вони заощадять, якщо не будуть їсти м’ясо, як чудово почуватиметься їх серце і судини, як прекрасно виглядатиме їх шкіра. І сьогодні я знайшла ще один привід розповісти про це в своїй статті.

1. Любов до тварин

Якщо ви теж любите тварин і вам нестерпна думка, що вони гинуть заради того, щоб люди їли, коли навколо стільки різноманітної їжі, що не вимагає будь-чиїх жертв, то це прекрасний аргумент показати своє співчуття у дії, а не тільки на словах.

2. Це краще для екології

Чи знаєте ви, що тваринництво, а зокрема, вирощування корів, свиней і курей, використовує набагато більше води, і викликає набагато більше забруднення, ніж вирощування фруктів, злаків, і овочів? Якщо ви піклуєтеся про навколишнє середовище, то вас просто шокує дослідження, наскільки збитковим для нашої землі є тваринництво: забруднення підземних вод, грунту, повітря, величезна витрачання запасів прісної води… Поцікавтеся цією темою. Мене це вразило.

3. Це краще для вашого серця

Багато жири, що містяться в м’ясі, руйнівно впливають на серцево-судинну систему людини. Після виявлення небезпечних захворювань серця і судин, лікарі настійно рекомендують хворим дотримуватися вегетаріанської дієти. Але лікувати те, що вже зруйновано менш ефективно, ніж запобігти хворобі. Якщо на даний момент ваше серце і судини повністю здорові – чудово, у вас є відмінний шанс зберегти їх в такому вигляді якомога довше. Адже коли захворювання вже придбано, має сенс говорити не про повне одужання, а про деяке підвищення якості життя. Навіщо чекати, коли вам призначать вегетаріанську дієту в зв’язку з невиправними проблемами? Можна вже зараз почати піклуватися про своє здоров’я. І якщо ви не готові повністю відмовитися від споживання мису, обмежтеся хоча б тим, що будете його споживати не більше двох разів на тиждень.

4. Це краще для вашого тіла в цілому

Крім негативного впливу на серце, вживання в їжу м’яса, веде і до інших проблем зі здоров’ям, зокрема, негативні моменти можуть позначитися на травній системі, печінці, судинах мозку, зайвій вазі. Так, саме, один з аргументів на користь вегетаріанства – вам не доведеться сидіти на спеціальній дієті, ви просто не будете набирати зайву вагу, тому що харчуєтеся правильно. Як вам це?

5. Це дешевше для нашого бюджету

Подивіться на ваш останній чек, який ви отримали при тижневій закупівлі продуктів. Підрахуйте, скільки ви витрачаєте на м’ясо, особливо оброблене м’ясо у вигляді ковбас, шинки, бекону. Це дуже дорого! Звичайно, в зимовий період, коли свіжих овочів і фруктів не так багато, як влітку і восени, бюджет вегетаріанця теж дещо підвищується, але, повірте, навіть тоді він значно нижчий, ніж регулярні чеки м’ясниць.

6. Це допоможе вам виглядати краще

Хочете мати чисту шкіру, здоровий рум’янець, блискуче волосся і струнку талію? Все в одному флаконі ви отримаєте тільки лише при дотриманні вегетаріанської дієти. Подивіться, наприклад, на Наталі Портман. Чи треба говорити більше?

7. Це здорово бути задоволеним собою

Подивимося правді в очі: це прекрасно, мати відмінне самопочуття і сяючий вигляд. Коли ваші друзі скаржаться на печію, запори, тьмяну шкірі і погані волосся, або надмірна вага і неприємний запах з рота… Просто спокійно запропонуйте їм перехід на повноцінну вегетаріанську дієту або хоча б «для початківців». А можете просто самовдоволено промовчати, адже м’ясоїди навряд чи зможуть повністю усвідомити, що корінь їх проблем криється в їх обожнюваному шашлику і котлетах.

Отже, я ще раз питаю: чи готові ви стати вегетаріанцем? Ну, принаймні, тепер у вас є кілька причин для того, щоб хоча б спробувати це? Або почати думати в цьому напрямку – адже це теж крок. А адже я навіть не показувала вам страшні картини страждань тварин, постраждалу від посухи землю, та інші жахи тваринництва. Яка з цих причин вас переконала? Мені дуже цікаво, зважитеся ви тепер хоча б спробувати? Скажіть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *