5 звичок, від яких росте живіт

1. Ви споживаєте дуже багато цукру

Цукор присутня в багатьох продуктах, які ви їсте кожен день, починаючи з пластівців на сніданок, і закінчуючи напоями: кава та чай з цукром, солодка вода і соки в упаковці, а також енергетичні напої. Зверніть увагу на те, скільки цукру міститься в тих продуктах, які входять у ваш щоденний раціон, і постарайтеся відмовитися від тих, в яких міститься багато цукру.Це зайві калорії, що накопичуються у вашому організмі у вигляді жирових клітин, які відображаються на загальній формі вашого тіла.

Особливо будьте уважні з такими, на перший погляд, безневинними продуктами, як йогурти, протеїнові батончики і компоненти для швидкого сніданку.

2. Ви часто їсте десерти

Ми завжди знаходимо приводи для того, щоб з’їсти десерт – наприклад, на честь неділі, на який-небудь черговий свято, або просто для підняття настрою. Виключіть десерти з вашого чи не щоденного раціону з приводу і без! Якщо ви не приймете такого вольового рішення, то це буде тривати нескінченно. Просто відмовтеся раз і назавжди від цієї шкідливої ​​звички. Десерти – це основне джерело зайвого цукру, який з’являється у вашому організмі; це зайві калорії і головний ворог вашої талії.

Залиште десерти для дійсно особливих випадків, і постарайтеся, щоб у складі вашого десерту було якомога більше свіжих фруктів.

Харчування під час тренувань: 7 головних правил.

3. Ви звикли до нездорових перекусам

На протязі ось вже декількох років снеки вважаються одним з кращих способів підтримувати швидкість метаболізму. Дійсно – для того, щоб спалювати калорії, протягом дня потрібно харчуватися часто і невеликими порціями, вживаючи продукти з високим вмістом протеїну і клітковини. Але дуже важливо вибирати перекушування правильно і пам’ятати, що від більшості продуктів швидкого харчування ми тільки поправляємось.

Більшість снеків, які рекламуються як корисні, – хрусткі і солоні. Ці дві властивості ніколи не бувають притаманні здоровим натуральним продуктам. Як правило, до складу таких «солодкого» входять вуглеводи і цукор. Тому, якщо ви хочете позбутися свого «видатного» живота, від цієї звички теж бажано відмовитися.

Якщо вас мучить відчуття голоду між основними прийомами їжі, то використовуйте для перекусу натуральні продукти харчування, що містять протеїн і клітковину. Наприклад, варені яйця і огірок або тунець і селеру.

4. Ви регулярно вживаєте алкоголь

Щоденне – або майже щоденне – вживання алкоголю сприяє накопиченню зайвого жиру, а крім того може призвести до залежності. В основному, алкогольні напої висококалорійні, і все з тієї ж причини – в них багато цукру. Вибирайте: алкоголь або талія! Рідше включайте звеселяючий напої в своє меню, і вже скоро ви помітите, що швидше і легше втрачаєте зайві кілограми.

5. Ви мало рухаєтеся

Це те, що найменше потребує пояснення, вірно? Якщо ви не займаєтеся спортом і ведете малорухливий спосіб життя, то вам нікуди витрачати калорії, і ви просто не залишаєте своєму організму іншого вибору, окрім як накопичувати їх у вигляді жирових відкладень.

Ваше тіло потребує в русі і хоча б елементарної тренуванні. Інакше зайві кілограми залишаться з вами назавжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *