5-Топ секретів поліпшити відносини

Звичка створює характер, а характер впливає не тільки твою долю, а й стосунки з коханим чоловіком. Спробуй протягом трьох тижнів дотримуватися наступних топ-порад!

1. Не критикуй і не лай свого партнера. Чоловік може не відповісти тобі на образи чи критику, але точно запам’ятає твоє ставлення до себе. Чи добре це для стосунків? Точно немає. Тому твоє завдання – знаходити позитивні сторони в діях коханої людини.

2. Готуй сніданки для чоловіка! Психотерапевт Олена Рихальська переконана, якщо ти вранці нагодувала чоловіка, іншими словами, дала йому частинку своєї енергії любові і турботи, він буде почувати це протягом усього дня.

3. Проводьте вихідні разом або влаштовуйте маленький відпустку. Наприклад, щтдайте дітей батькам на кілька днів і рушайте в інше місто. Побудьте далеко від друзів, інтернету, роботи. Згадайте, як це було на початку відносин.

4. Запрошуй його на побачення після роботи. Не чекай, що він зробить це першим. Забронюй столик в кафе, де ви раніше часто сиділи, сходіть в кіно, пройдіться разом пішки по місту.

5. Не забувай, що твій чоловік – перш за все чоловік. Тому намагайся бути красивою і доглянутою навіть вдома. Геть старі речі, бажання бути схожим неохайною по квартирі! Різноманіти сексуальне життя – спробуйте що-небудь новеньке в ліжку. Чоловік навряд чи відмовиться від пікантного пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *