3 правила догляду за шкірою обличчя чоловіків

Догляд за шкірою обличчя має важливе значення, як для жінок, так і чоловіків. Тому кожен представник сильної статі повинен знати правила базового догляду, який відніме всього кілька хвилин на день, але забезпечить здоров’я і привабливість на все життя.

Умивання

Умивання є однією з найбільш важливих речей в правильному догляді за шкірою обличчя. Очищення шкіри змиває домішки, покращує кровообіг і доставляє кров до поверхні шкіри, забезпечуючи її здоровий блиск. Для умивання краще використовувати м’яке мило, наприклад, касторове. Його потрібно спінити прохолодною водою і масажними рухами розподілити по всьому обличчю, потім змити водою. Після вмивання на шкіру рекомендується рівномірно нанести крем для обличчя або засмаги.

Зволоження

Наше тіло, в тому числі і шкіра, в основному складається з води. Для підтримки своїх захисних функцій вона потребує зволоження. Втрата вологи може стати причиною появи ознак передчасного старіння. Тонкий шар зволожуючого крему вранці і на ніч допоможе підтримувати рівень вологи в шкірі. Також для підтримання водного балансу дуже важливо питво, тому намагайтеся випивати не менше двох літрів рідини в день, це допомагає зберегти шкіру зволоженою. З кремів перевагу варто віддавати тим з них, які містять масло ши, гліцерин, силікон, зелений чай, який містить антиоксиданти.

Гоління

Неправильне гоління може пошкодити шкіру і стати причиною врослого волосків. Тому так важливо використовувати креми для гоління, які підготують до цього процесу шкіру і волоски, що знаходяться на її поверхні. Креми для гоління також робить шкіру більш гладкою, дозволяючи лезу ковзати більш м’яко, запобігаючи, таким чином, висип і роздратування. Після гоління необхідно обов’язково використовувати спеціальні засоби, які забезпечують антисептичну дію на цю область, щоб очистити пори і запобігти виникненню шишок та інших проблем шкіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *