14 міфів про тіло людини, в які ви вірили роками

Як відомо, не варто вірити всьому, що кажуть, однак іноді ми буваємо трохи наївними. Деякі добре прижилися міфи про те, як функціонує тіло людини, виглядають переконливо, хоча насправді зовсім помилкові.

Нові міфи виникають щодня. Давайте поглянемо на деякі з них, перш ніж твердити їх іншим.

1. Що б вам не говорили в дитинстві, якщо скасують очі, вони не залишаться в такому положенні назавжди.
2. Читати в темряві не шкідливо для зору, хоча це складніше, ніж при світлі. У сітківці ока є 2 види чутливих до світла клітин – палички і колбочки. При читанні в темряві око починає використовувати палички замість колб, що ускладнює читання.
3. Поїдання моркви в великих кількостях не покращує зір.
4. “Ми використовуємо всього 10 відсотків мозку” – це твердження не зовсім вірно. Насправді ми використовуємо всі доступні ресурси, але просто не одночасно.
5. На перетравлення проковтнутої жувальної гумки не вимагається 7 років. Вона виводиться точно так само, як монетки і іграшкові солдатики, яких іноді ковтають діти.
6. Стать дитини не можна визначити по тому, високо чи низько розташований живіт вагітної жінки. Збіги можуть навести на думку, що така закономірність є, але це помилково.
7. Професійна очищення нальоту з зубів не заподіє їм шкоди, навіть навпаки!
8. Холодний душ не знижує статевий потяг. Шок може трохи відволікти, але не більше того.
9. годинник цокає не тільки у жінок. Здатність чоловіка зачати дитину зберігається все життя, проте з віком ймовірність появи проблем зростає.
10. Волосся не ростуть швидше від того, що їх обрізали. Так може здатися, але насправді волосся росте з тією ж швидкістю.
11. Ви не заробите артрит, хрустячи кісточками пальців. А ось роздратування у друзів виразно викличете.
12. Їжа після восьмої вечора не веде до набирання ваги. Обмін речовин не змінюється, так що відмова від їжі в нічний час просто знизить кількість спожитих калорій.
13. Є мільйон способів позбавитися від гикавки, однак спроби сильно налякати ікающего нічого не дадуть.
14. засмаги не існує. Ультрафіолетові промені А, використовувані в соляріях, настільки ж небезпечні, як і промені В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *