10 способів розвинути інтуїцію

Про інтуїцію чув кожен, але не кожен здатний чути і слухати свій внутрішній голос і тим більше довіряти йому. Часто інтуїцію називають шостим почуттям. Як і будь-які інші здібності, інтуїцію можна пробудити і розвинути, для цього необхідно тренувати і підтримувати і на це спосбен кожен. Пропонуємо вам 10 способів, як розвинути свою інтуїцію.

  •  Кожен раз виходячи з під’їзду або по дорозі на роботу постарайтеся вгадати, хто перший зустрінеться вам на шляху: чоловік або жінка. Це вправу можна розвинути і зробити більш досконалим, наприклад, після деякого часу можна почати вгадувати, в якій одязі вам попадеться перший зустрічний. Так ви почнете розвивати свою інтуїцію і свої суперможливості.
  •  Якщо у вас дзвонить телефон, то спробуйте заздалегідь визначити, хто це перш, ніж підняти телефонну трубку. З часом ви будете просто вражені, наскільки точно у вас виходить визначити, хто телефонував.
  •  Подумайте про яку-небудь людину, який найбільш близький для вас. Постарайтеся якомога чіткіше намалювати його образ вашим внутрішнім баченням. Спробуйте від усієї душі послати йому свою любов. Так само ви можете подумки його обійняти. Зверніть увагу, як скоро ця людина вам подзвонить.
  •  Пограйте в цікаву гру для розвитку здібностей “орел і решка”. Перед тим як кинути монетку обов’язково визначитеся, на якій стороні буде “так”, а на якій “немає”. Тренуйтеся у вільний час і слідкуйте за своїми результатами.
  •  Будьте дуже уважні і стежте за знаками. Звертайте уваги на рекламні плакати, статті в газетах, повідомлення в телефоні, постійно попадаються на очі однакові числа на годиннику. Всі це можуть бути дороговказні знаки, які вказують вам на вірний шлях.
  •  Орієнтуйтеся на свої відчуття. Навчіться розуміти і чути свій внутрішній голос. Почати можна з правильного харчування. Прислухайтеся до свого організму. Дійсно він хоче той чи інший продукт? Спробуйте зрозуміти, що йому дійсно потрібно в даний момент. Завжди звертайте увагу що ви відчувайте, перш ніж щось зробити. Внутрішній голос завжди підкаже вірний шлях.
  •  Під час прослуховування вашої улюбленої радіостанції спробуйте передбачити, яка пісня вийде протягом години. Експериментуйте як можна частіше і не забувайте записувати ваші результати і відслідковувати їх.
  •  Якщо у вас в голові виникло якесь запитання, і він давно не дає вам спокою, то ви можете вибрати будь-яку книгу і випадковим чином відкрити на будь-якій сторінці. Вкажіть пальцем в будь-яке місце книги і прочитайте, що там написано. Можливо, це буде відповідь на ваше запитання. Підсвідомість будь-яким способом намагається допомогти нам, тому будьте уважні. Відповіддю може стати випадкова розмова зовсім незнайомих для вас людей, які знаходяться поблизу. Візьміть на замітку таку інформацію і подякуйте ваше підсвідомість і інтуїцію за те,що вони завжди вам допомагають.
  •  В момент, коли ви чекаєте відповіді від своєї інтуїції, намагайтеся не включати логіку, не варто зважувати всі «за» і «проти». Просто спостерігайте за внутрішніми відчуттями і відповідь обов’язково прийде.
  •  Займіться медитацією. Медитація заспокоює розум і позбавляє від сторонніх думок. Спробуйте хоча б пів години просто посидіти в кімнаті або на природі,відключивши мобільний телефон і не відволікаючись на оточуючих. Спробуйте зануритися в саму глибину своєї душі, туди звідки все виникає, звідки приходять відповіді на ваші запитання. Медитація прибирає зайві думки. З кожної медитацією кількість думок в голові буде лише зменшуватися і їх швидкість теж згасає. Коли настає порядок в голові, тоді набагато простіше почути свою інтуїцію.

 

Бажаю вам удачі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *