10 найдорожчих клавіатур для комп’ютера

У сучасному світі комп’ютер є важливим винаходом, який є майже в кожному будинку, ноутбук, настільний комп’ютер або планшет. Більшість сімей має хоча б щось одне із цього списку. Комп’ютери приносять нескінченні можливості: від оплати рахунків до написання мемуарів, від спілкування до покупок в інтернеті, від визнання в любові до ненависті. Проте, цінність і важливість клавіатури ми дуже часто не беремо до уваги.

Більшість зовнішнього вигляду клавіатура взяла у друкарської машинки, проте іншими її предками є телетайпи і клавішні перфоратори. Люди почали використовувати телетайпи передачі даних на початку 1870-х років.

Часто використовувана клавіатура може являти собою щось оригінальне та незвичайне. Нижче представлені 10 найдорожчих клавіатур для комп’ютера. Можливо, незабаром вони займуть своє місце серед найдорожчих у своєму роді речей.

10. Kirameki Pure Gold Keyboard, $315-$360

Клавіатуру виготовляє японська компанія Wazakura Studios покриваючи її 100% чистим листовим золотом. На жаль, повнофункціональна 86-клавіша клавіатура доступна лише японською мовою. На клавіатурі є:

 • два порти USB,
 • регульована основа,
 • кілька роз’ємів для з’єднувального кабелю.

9. Comfort Keyboard: $350

Comfort Keyboard: $350

Comfort Keyboard розділена на три секції, які легко регулюються і таким чином вона дуже зручна у використанні. Ця можливість регулювати дозволяє користувачам налаштувати клавіатуру.під себе», Як їм зручно.

Наприклад, для шульги буде набагато зручніше використовувати цифрову клавіатуру, якщо вона буде ліворуч або в центрі. Є інновація і для тих, хто занадто багато часу проводить за комп’ютером. У клавіатурі запрограмовано «Індикатор відпочинку», який нагадує користувачеві, що потрібно трохи відпочити, коли це потрібно.

8. Professional II Datahand: $675

Professional II Datahand: $675

Клавіатура легко регулюється, щоб відповідати формі та розміру рук кожного користувача. На вказівному та великому пальці є перемикачі, щоб змінити чотири різні режими набору тексту.

Для того, щоб надрукувати текст, не потрібно набирати текст на клавіатурі, а лише трохи ворушити пальцями у напрямку кнопок, щоб надрукувати потрібні слова та символи.

7. Клавіатура Maltron: $920

Клавіатура Maltron: $920
Maltron створює ергономічну клавіатуру, яка знижує навантаження на пальці, зап’ястя та руки під час набору тексту. Відмінний вибір для тих, хто цілими днями друкує у великій кількості. Клавіатура Maltron полегшує біль під час набору великої кількості текстів.

6. Datamancer Custom Keyboards: $1 500

Datamancer Custom Keyboards: $1 500

Ця клавіатура прикрашена:

 • дорогоцінними світлодіодними ліхтариками,
 • хромованими клавішами,
 • рамки з латуні.

Так як ця клавіатура відноситься до товарів на замовлення, її ціна може варіюватися від $1200 до $1500.

5. Fingerworks Keyboard Touchstream: $1500

Fingerworks Keyboard Touchstream: $1 500

Перша ціна цієї клавіатури становила $340, але оскільки клавіатуру дуже швидко розкупили, ціна злетіла приблизно до $1500. Зараз таку клавіатуру не виробляють, хіба що її можна знайти за весь стан на Ebay та інших подібних інтернет-магазинах.

4. Клавіатура 2000-IS-DT: $2200

Клавіатура 2000-IS-DT: $2200
Stealth.com виробляє міцні та міцні клавіатури, які справляються там, де офісні клавіатури не витримують навантаження. Клавіатура зроблена з нержавіючої сталі із захисним покриттям. Волога, бруд та екстремальні температури – зовсім не проблема для такої клавіатури.

2000-IS-DT & 2000 IS-PM має температурний діапазон від -40 до +90 градусів. Stealth.com випускає багато інших дорогих клавіатур, сертифікованих NEMAпочинаючи $400 та закінчуючи $2200.

3. Optimus Maximus: $2400

Optimus Maximus: $2400

Клавіатура створена завдяки дизайну Артемія Лебедєва та його студії. Вона легко налаштовується під особисті бажання та уподобання. Клавіатура має простий, але елегантний дизайн і біле підсвічування. OLEDдозволяючи користувачеві налаштувати клавіатуру під себе.

Ліворуч знаходяться клавіші для використання соцмереж, таких як Твіттер та Фейсбук. Це дуже зручно для користувачів. Клавіатура має власну картку SD на 32MB для зберігання власних проектів.

2. Optimus Popularis: $2 554

Optimus Popularis: $2,554
Optimus Popularis – клавіатура, розроблена студією Артемія Лебедєва на чолі з дизайнером Артемієм Лебедєвим. Для кожної кнопки у клавіатурі Optimus Popularis можна підібрати будь-яке зображення та призначити будь-яку функцію. Наприклад, на клавіатурі можна встановити різні розкладки, мови та символи.

Це можуть бути:

 • ноти,
 • цифри,
 • коди,
 • математичні функції,
 • зображення,
 • спеціальні символи,
 • кирилиця,
 • давньогрецькі літери.

Optimus Popularis є невід’ємною частиною та помічником, коли справа доходить до високої продуктивності у творчій галузі. Ця клавіатура буде високо оцінена графічними художниками, дизайнерами, фотографами, музикантами та всіма, хто цінує різноманітні клавіатури для роботи.

1. Happy Hacking Keyboard HP: $4 400

Happy Hacking Keyboard HP: $4 400
PFU Ltd of IshikawaЯпонія, відділ Fujitsuстворює клавіатуру Happy Hacking Keyboard HP. Клавіатура покрита лаком Urushi. Для цього використовують спеціальну кисть, виготовлену з волосся незаймана, а потім посипають золотим пилом. Кількість клавіш на ній дорівнює 60. Ціна на дорогу клавіатуру становить $4,440.

Рекомендуємо подивитися:

Крім десятки найдорожчих клавіатур для комп’ютера відео про те, як роблять клавіатуру для комп’ютера, яка, швидше за все, зараз лежить перед вами
Як роблять клавіатуру?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *