10 міфів про дауншифтінг

Даушіфтінг – явище, яке вже давно обросло чутками, міфами, розповідями бувалих і домислами фантазерів, з якими навіть боротися важко. Вся ця сукупність думок змінює наше сприйняття дауншифтинга як явища і іскужает його істинний сенс.

Насправді, головною ідеєю дауншифтинга є набуття себе, відчуття повноти життя і справжнього щастя шляхом відмови від нав’язуваних суспільством цінностей. Цінностей, а не благ цивілізації. А ще попросту «зниженню швидкості» життя.

Сьогодні ми розповімо вам про 10 міфах про дауншифтінг, які міцно «засіли» у свідомості обивателя:

1. Дауншифтінг – явище нове, його винайшли в західних країнах і лише недавно. Насправді явище існувало завжди. Історії римських імператорів і інших, що відмовилися від влади на користь, існують давно. От тільки слово з’явилося недавно – і стало мало не брендом.

2. Переклад самого слова «дауншифтинг» оточують сотні міфів. Прямий перевдена – «зсув вниз», але реальний смисловий переклад «переключення на низьку передачу». Втім, існують і ті, хто трактує сенс слова по першій частині слова, вкладаючи неправильний сенс в корінь «даун».

3. Це – модне розвага для молоді. Навпаки, це не так. Істинні дауншифтери – це найчастіше успішні, зрілі люди вчасно усвідомити що в гонитві за успіхом вони біжать від себе.

4. Дауншифтера зустрічається лише в селі – і повинен відповідати! Цікаво, що такий міф цілком підтримується корінними жителями міста, ніколи не жили в селі або в тропіках, зате завжди знають як треба!

5. Уособлення дауншифтинга України – Рівненська область. Насправді в його житті багато від даушіфтінга, але сам Герман не раз заявляв, що не має відношення до цього стилю життя.

6. Міф, що існують якісь громади, місця «обробки» дауншифтерів. А їдуть ті через майже сектантських проповідей і селяться в своїх громадах. Зазвичай в якості прикладів приводять вегетаріанців, сектантів, кришнаїтів, із зверненнями і так далі. До дауншифтингу все це відношення не має.

7. «Схильність до дауншифтингу»хвороба, що корпорації повинні діагностувати на ранніх стадіях. Серйозно, проводяться опитування, тести, семінари, все це розробляється, продається і так далі. Однак реально не працює! З моменту винаходу методик дауншифтерів не зменшилося, а компанії не перестали втрачати корисних співробітників.

8. Дауншифтерифанатики чи божевільні. Бо саме такі унікуми цікавлять пресу. А звичайний дауншифтер, що просто відмовився від гонки за багатством своїми руками, але не є фанатичною і одіозною особистістю проживе собі незрозумілим і непоміченим. І таких безліч!

9. Це вікове, відображення кризи середнього віку. Це не так – чимало серед дауншифтерів молодих людей. Але в середньому віці більше – бо людина починає підводити підсумки свого життя і хоч раз розуміє, чого він реально хоче. А так – в середньому віці це називають «кризою», в молодому «загратися детсва».

10. Дауншифтера обов’язково повинен виїхати. Це найдивніший міф, що з’явився як і всі інші, тому що люди воліють не помічати тих, хто не шокує суспільство, а просто живе поруч «на зниженій передачі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *